kupa e italisë

Kupa e Italisë | Asllani dhe Gjimshiti përballen për një vend në gjysmëfinale

Interi dhe Atalanta do të përballen mbrëmjen e sotme në ndeshjen që do të vendosë gjysmëfinalistin e parë të Kupës së...

Inter fiton kupën e Italisë

Inter fiton Kupën e Italisë për të tetën herë në histori. Mbrëmjen e djeshme zikaltrit mposhtën 4 me 2 Juventus. Një ndeshje...