lartesi

Bie nga lartësia, humb jetën i moshuari në Durrës

Një 83-vjeçar ka humbur jetën këtë të shtunë në Durrës, pasi dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia e pallatit. Ngjarja ka...

Gazetari: Ekspertiza për kenianen, dëmtimet janë njësoj si kur bie nga lartësitë

Ekspertiza nuk ka lënë dyshime për ushtrim dhune. Ishte kjo deklarata e gazetarit Eni Ferhati në “Good morning Albanians” për 22-vjeçaren...

Pilotja rrëfen se si iu bllokua parashuta në 1200 metra lartësi

Pilotja Egestina Levani deklaroi se ka pasur një moment të vështirë në sportin e skydiving. Në emisionin "Good Morning Albanians" në Euronews...

Bie nga lartësia teksa punonte, humb jetën 65-vjeçari në Tiranë

Një 65-vjeçar ka ndërruar jetë mesditën e sotme, pasi ka rënë nga lartësia teksa ishte duke punuar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur...

‘Vila në re’, resorti më i ri në Dubai çon luksin në lartësi të reja

Për vizitorët në Dubai, Atlantis Palm ka qenë gjithmonë një ndër desticanionet më të preferuara nga turistët e huaj. Atlantis The Royal...

Humb jetën një punonjës ndërtimi pasi ra nga lartësia

Rreth orës 10 të së shtunës, një punonjës ndërtimi ka rënë nga lartësia dhe si pasojë ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur...