lehone

“Më mirë burg, s’kam të paguaj”, avokati tregon raste të ngjashme me Diana Bahçjan

Avokati Gentjan Serjani tha për “Review” në Euronews Albania se ka raste të ngjashme me atë të Diana Bahçjas e cila...

Gjoba e nënës lehonë, shpërthen juristja: Si japin atë vlerë, pa bërë asnjë vlerësim

Juristja Enida Bozheku ishte e ftuar këtë të shtunë në emisionin Review në Euronews Albania, ku foli në lidhje me arrestimin...

Avokati i nënës lehonë: Dianën e denoncoi ish-vjehrri, thanë që u largua nga banesa

Anton Kosteri, avokati që është marrë me çështjen e Diana Bahçjas tha në një intervistë për “Review” në Euronews Albania se...

“Më iku gjiri”- Nëna lehonë flet pas lirimit: Familjarët e ish-burrit më dhunonin

Diana Bahçja, nëna lehonë e cila u arrestua duke lënë foshnjën vetëm 8 ditësh dha një intervistë për “Review” në Euronews...

Nëna lehonë flet për herë të parë pas lirimit nga burgu

Diana Bahçja, lehona e cila u arrestua duke e lënë foshnjën 8-ditëshe në shtëpi, tashmë është liruar nga burgu. Në një intervistë...

Arrestimi i nënës lehonë në Shkodër, Spiropali: Lirojeni menjëherë

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, u ndal gjatë fjalës së saj në Kuvend këtë të enjte dhe...

A do të lirohet sot Diana Bahçja? Avokatja Gjonaj bashkohet me apelin e familjarëve

Avokatja Eranda Gjonaj iu bashkua apelit të familjarëve të Diana Bahçjas për lirimin e saj. Ajo tha në një intervistë për “Good...

Nëna e burgosur telefonon live në Euronews: Nuk isha në dijeni për gjobën

25-vjeçarja Diana Bahçja është arrestuar nga policia duke e shkëputur nga djali i saj vetëm 8 ditësh, pasi gjykata e shkallës...