lekatari

“Me rëndësi të masturbohesh” Lekatari: Ua rekomandoj lodrat e seksit adoleshentëve

Lodrat e seksit, ishin tema e diskutimit në emisionin “Enigmat e Hipokratit” në Euroneës Albania këtë të shtunë. E ftuar në...

‘Mos më ndërprit’, Lubonja përplaset me Lekatarin për protestën për 11-vjeçaren

Aktorja Monika Lubonja dhe aktivistja Zhaklin Lekatari debatuan në studion e emisionit ‘Sot’ në Euronews Albania lidhur me organizimin e protestës...