lela

Alfred Lela: Sa vite mund dënohet Arben Ahmetaj dhe ku do shkojnë paratë…

Gazetari Alfred Lela tha në emisioni Now në Euronews Albania se fakti që qeveria nuk bie me gjithë skandalet qindra miliona...

Alfred Lela: Amerika nuk po e mbështet më Edi Ramën

Gazetari Alfred Lela tha në emisionin Now në Euronews Albania se takimi i Gabriel Esocbar me kryeministrin Edi Rama tregon fundin...

“Duro, mos më bëj juristin amerikan”, Lela kapet me Gjiknurin: S’kam ardhur për… 

Deputeti i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri u përplas me analistin Alfred Lela lidhur me çështjen McGonigal në emisionin Now në Euronews...

“Dolën të pakënaqur brenda llojit”, debat në studio mes Lelës dhe Mërtirit

Aktivisti Ergys Mërtiri dhe gazetari Alfred Lela kanë debatuar në Euronews Albania lidhur me procesin e primareve të realizuar një ditë...

Lela rrëfen skenarin: Pse protestojmë ditën që në Tiranë vijnë liderët e BE-së

Gazetari Alfred Lela thotë se zgjedhja e datës 6 dhjetor për protestën e opozitës është edhe një sinjal për ndërkombëtarët. Në emisionin...