lendim

Dhunohet gazetari i Euronews Albania nga truprojat e Albin Kurtit

Gazetari i Euronews Albania, Kosovë Gjoci ka bërë me dije përmes një njoftimi në Facebook dhunën që i është ushtruar nga...

“Mund të lëndohesh”- Paralajmërimi i TikTok për të gjitha videot nga Klevis Rucaj

“Mos u shqetëso nëse e ngas makinën me një dorë, shqetësohu nëse i përdor të dyja”. Ishin këto shprehjet që përdorte...

Lëndohet Neymar, frikë te Brazili

Gjatë fitores së sotme të Brazilit kundër Serbisë, ylli i Paris Saint-Germain, Neymar u detyrua të largohet nga loja për shkak...

Lëndohet sërish Romelu Lukaku

Interi ka zbuluar se Romelu Lukaku ka pësuar një dëmtim të ri muskulor dhe do të vlerësohet sërish në ditët në...

Lëndohet një polic dhe një tifoz gjatë përplasjeve, 25 të shoqëruar

25 persona janë shoqëruar në polici, pas përplasjeve në stadiumin "Air Albania" mes tifozëve të skuadrës boshnjake Zrinjeski Mostar dhe efektivëve. Sipas...