leonard

“Desh vdiqëm nga tymi”- Flasin fqinjët e Dukës: Na shkatërruan shtëpinë, ç’faj kemi

Një shpërthim me tritol ndodhi në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte në zonën e Freskut në banesën...

Ashensori i shkatërruar, pamje nga shpërthimi në banesën e armiqëve të Vis Martinaj

Euronews Albania ka siguruar pamjet e ashensorit në pallatin e Mehmet Dukës, babait të vëllezërve Leonard dhe Erlis Duka, ku një...

Arrestohet “koka” i klanit Duka, kundërshtari i Ervis Martinaj

Policia e Shtetit ka arrestuar këtë të martë Leonard Dukën, një prej vëllezërve që drejton atë që njihet si grupi kundërshtar...