lidhja

Haklaj zbulon të pathënat e Agron Nezës: Djalë i Sekratarit të Parë, mik i Berishës

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Azgan Haklaj, ka zbuluar detaje nga e kaluara e Agim Nezës, shqiptaro-amerikanit i cili del si Personi...

Për kë loboi Rama? Keida Kostreci: Lidhja me ish-zyrtarin e arrestuar të FBI

Gazetarja e Zërit të Amerikës, Keida Kostreci tha në emisionin Now në Euronews Albania, se aktakuza ndaj ish-zyrtarit të FBI Charles...

Mori 225 mijë $ nga punonjësi i SHISH, zbardhen akuzat për zyrtarin e lartë të FBI

Mediat ndërkombëtare i kanë bërë jehonë arrestimit ditën e djeshme të ish-zyrtarit të lartë të kundërzbulimit të FBI-së Charles McGonigal. Ndaj McGonigal...

LDK kërkon uljen e akcizës dhe TVSH-së për naftën

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka reaguar për rritjen çmimit të karburanteve në Kosovë, të enjten në Parlament. LDK bëri kërkesë për...