lojtarët

Sanchez: Lojtaret i dhanë mësim botës pas puthjes në Kupën e Botës

Kryeministri i Spanjës, Pedro Sanchez, ka thënë të shtunën se futbollistet e shtetit të tij “i kanë dhënë mësim botës”, duke...

Kërcënohen lojtarët e Iranit: Nëse protestoni, do të arrestohen familjarët tuaj

Irani dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen në ndeshjen e tretë të grupit B, ku vetëm njëra prej tyre mund...

Rusët dhe ukrainasit ndeshen në sport, në Durrës

Teksa në Ukrainë po zhvillohen luftime, në Durrës rusët dhe ukrainasit po përballen në sportin e Taekwondo-së. Larg familjarëve të tyre që...