Luljeta Bozo

“Lypi dhe siguroi fonde për tërmetin”, Bozo: S’duhet t’ia harrojmë Ramës punën

Deputetja e PS-së, Luljeta Bozo tha në një intervistë për Euronews Albania se procesi i rindërtimit është realizuar me një shpejtësi...

Luljeta Bozo: S’duhet të ndërtohej në zonën e ish-Kënetës në Durrës, arsyeja

Deputetja e PS-së Luljeta Bozo u shpreh në një intervistë për Euronews Albania se në zonën e ish-Kënetës në Durrës nuk...

3 vite nga tërmeti i 26 nëntorit, Bozo: Sot kemi organizim të emergjencave civile

E shtuna e sotme shënon 3 vite nga tërmeti tragjik  26 nëntorit, që mori jetën e 51 personave Ndërkohë deputetja Luljeta Bozo,...

“Kërkesat jo të arsyeshme”, Bozo: Pedagogët të kërkojnë fonde për kërkim shkencor

Deputetja e Partisë Socialiste Luljeta Bozo, është shprehur se pedagogët nuk kanë plotësisht të drejtë në kërkesat e tyre të paraqitura...