Majlinda Angoni

Nis sezoni në Shkodër, probleme me mbeturinat në Velipojë e Theth

Sezoni turistik duket se ka nisur më herët në Shkodrës dhe dyndje vizitoresh janë vërejtur në të gjithë territorin e qarkut. Nga...

Akset me rrëshqitje dherash në Shkodër, Angoni tregon situatën me përmbytjet

Prefektja e Shkodrës, Majlinda Angoni u shpreh në një intervistë për Euronews Albania se situata me përmbytjet në Shkodër është përmirësuar...

Angoni: Zjarret në Shkodër jo vetëm natyrore, por edhe të qëllimshme

Prefektja e Shkodrës, Majlinda Angoni deklaroi se dita e djeshme ishte kritike për Shkodrën sa i takon zjarreve. Në një intervistë për...

Shkodra, beteja e demokratëve të përçarë

Shkodra është beteja e fortë e politikës në zgjedhjet e 6 marsit. Në këtë bashki janë zyrtarizuar 2 kandidatë, Majlinda Angoni në...