majlinda dhuka

Kryenegociatorja Dhuka merr detyrën: Dua bashkëpunim nga të gjithë

Kryenegociatorja Majlinda Dhuka mori sot detyrën e rëndësishme për procesin e negociatave me Bashkimin Europian. Në një konferencë për mediat, ku i...

Rama tregon pse shkarkoi Zef Mazin dhe i besoi negociatat Majlinda Dhukës

Kryeministri Edi Rama gjatë një takimi me ekipin e negociatave me Bashkimin Europian dha arsyen pse shkarkoi Zef Mazin si kryenegociator. Rama...

Bashkëpunëtore e Ramës prej vitesh, kush është kryenegociatorja Dhuka

Kryeministri Edi Rama ka emëruar Majlinda Dhukën si kryenegociatore dhe ministre të Shtetit. “Tani që prioriteti i Rindërtimit ia le vendin prioritetit...