makina

VIDEO| Momenti i pabesueshëm, makina udhëton mes flakëve

Një makinë duket se ka bërë një udhëtim të pabesueshëm mes flakëve. Një video tregon se makina kaloi mes përmes flakëve...

Digjet makina e një medie në veri të Kosovës

Makina e medias kosovare Tëvë1 fillimisht është sulmuar e më pastaj është djegur sot në Komunën Zubin Potokut. Në fotografi, shihet se...

Aksident te Rruga e Kavajës, makina përplas 25-vjeçaren te vizat e bardha

Një aksident ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Tiranë. Ngjarja është shënuar në Rrugën e Kavajës ku mësohet se një 25-vjecare...

“Makina me xhama të zinj shpërndanin lekë”, Maliqi: Të gjitha do t’i çoj në SPAK

Kandidati i Bashkë Fitojmë për bashkinë Kuçovë, Lefter Maliqi humbi në zgjedhjet e 14 majit përballë kandidatit socialist, Kreshnik Hajdari. Në një...

VIDEO|Makina përfshihet nga flakët në Tiranë, shtëllungat e tymit “pushtojnë” rrugën

Një makinë ka marrë flakë në Tiranë mesitën e së premtes. Shtëllungat e tymit janë përhapur me shpejtësi. Ngjarja ka ndodhur te...

Përfshihet nga flakët makina në Elbasan, dyshimet e para

Një automjet në Elbasan është përfshirë nga flakët gjatë lëvizjes. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:00, në lagjen "Luigj Gurakuqi". Shtetasja D. P., 42...

Makina e dasmorëve përplaset me një automjet tjetër, një i plagosur

Një aksident me pasojë një të plagosur është shënuar mëngjesin e së mërkurës në aksin Elbasan-Librazhd, në fshatin Mengel. Një makinë dasmorësh...

Dy makina përplasen “kokë më kokë” në Gramsh, 3 të lënduar

Dy automjete janë përplasur rreth orës 14:00 të së martës në Gramsh. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kaçivel. Si pasojë e aksidentit...

Përplaset makina me trajlerin në Qafë Thanë, një viktimë

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur pasditen e së martës në Qafë Thanë. Viktima është një shtetas i huaj. Sipas informacioneve...

Transportonte emigrantë me makina luksi, në pranga shkodrani në Himarë

Policia e Vlorës ka arrestuar 1 person dhe ka shpallur në kërkim një tjetër pasi transportonin emigrantë të paligjshëm me dy...

Zhdukja e 2 personave në Sarandë, gjendet makina e autorëve dhe shtëpia ku u mbajtën

Policia e Sarandës arrestoi ditën e sotme një person i dyshuar se ka dijeni për zhdukjen e Leonard Thodhori i njohur...

Përfshihet nga flakët një makinë në rrugën e Arbrit

Një makinë tip “Ford” është djegur këtë të enjte në rrugën e Arbrit. Mjeti mori flakë në lëvizje e sipër dhe është...

Vendimi i madh i prodhuesit gjerman të makinave: Mercedes Benz largohet nga Rusia

Prodhuesi gjerman i makinave Mercedes-Benz ka njoftuar se është tërhequr plotësisht nga tregu rus. Aksionet e Mercedes-Benz në degët ruse i janë...

“Do kthehesh me mua”- Si ish i dashuri i dogji makinën 28-vjeçares, zbardhet ngjarja

Policia ka arritur të zbardhë djegien e një automjeti në Korçë, që fillimisht u dyshua si ngjarje aksidentale. Pas hetimeve të...

Mekaniku në karrocë përshtat makinat për personat me aftësi të kufizuara

Mekaniku Flamur Bala i cili është në karrige me rrota tregoi në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania...

VIDEO| Makina përplas qytetaren te Materniteti i Vjetër në Tiranë

Një aksident ka ndodhur në Tiranë, paraditen e sotme. Një qytetare është përplasur nga një automjet, përballë maternitetit "Mbretëresha Geraldinë". Forca të shumta...