makine policie

Detajet nga aksidenti i BMW-së dhe makinës së policisë, pamje nga testi i alkoolit

Rreth orës 5:15 te ura e  "Vasil Shantos" janë përplasur një automjet i llojit BMW me një makinë policie. Kjo e fundit...

VIDEO| “Shtypet” automjeti, BMW përplaset me makinën e policisë

Një aksident ka ndodhur rreth orës 06:00 të së enjtes te kryqëzimi mes rrugës “Vasil Shanto” dhe “21 dhjetori”. Një automjet i...

“Ngjarja e bllokut”, gazetarja: Vis Martinaj u largua me makinën e policisë

Gazetarja Anduena Llabani thotë se i shumëkërkuari, Ervis Martinaj është larguar me makinë policie pas ngjarjes së ndodhur në zonën e...