makinë

I akuzuar për trafik droge, përjashtohet nga Policia kryekomisar Stiljan Pasho

Kryekomisar Stiljan Pasho, me detyrë shef i Sektorit të Kufirit, në Drejtorinë Vendore për Kufirin dhe Migracionin Korçë është përjashtuar nga...

Përplasi për vdekje 74-vjeçarin, arrestohet 20-vjeçari në Elbasan

20-vjeçari i cili përplasi për vdekje një këmbësor 74-vjeçar mbrëmjen e së premtes teksa ngiste makinën, është arrestuar këtë të shtunë. Ndërkohë,...

U kap me mbi 5 kg kanabis në makinë, arrestohet 47-vjeçari nga Delvina    

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një flagrancë një 47-vjeçar teksa transportonte me makinë një sasi lëndë narkotike. Në pranga u vu shtetasi...

Me drogë në makinë, arrestohet 32-vjeçari në Tropojë. Procedohet 16-vjeçarja

Një 32-vjeçar është ndaluar në qytetin e Tropojës, pasi i është gjetur një sasi lënde narkotike kanabis sativa në automjet. Policia bën...

Merr flakë makina në ecje, shoferi dhe pasagjeri përfundojnë në spital

Një makinë ka marrë flakë në ecje në vendin e quajtur Portëz, në aksin rrugor Fier-Patoz. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj...

Makina përplaset me kamperin në aksin Lezhë-Shkodër, 2 vajza përfundojnë në spital

Një makinë dhe një kamper janë përplasur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Si pasojë e aksidentit të rëndë, 2 vajza të moshës 28-30...

Me makinë të blinduar! Eksperti zbulon pse është rritur siguria për kreun e SPAK

Eksperti i sigurisë Fatjon Softa tha në një intervistë për Euronews Albania se masat e sigurisë në drejtim të kreut të...

Kapet me armë zjarri në makinë, arrestohet drejtuesi i mjetit në Delvinë

Një person është vënë në pranga gjatë një operacioni të policisë së Sarandës në aksin Sarandë-Ksamil, në afërsi të vendit të...

Arrestohet shoferi i X6 që përfundoi te diga e liqenit

Eldi Allushi, 26-vjeçari i cili përfundoi në digën e liqenit pasi u përplas në bordurën mbrojtëse është arrestuar nga policia. Efektivët mundën...

VIDEO| Babai thyen xhamat me levë, nëna nxjerr foshnjën e bllokuar në makinë

Një video ku një baba thyen xhamin e parmë të makinës për të nxjerrë jashtë fëmijën e tij të mitur është...

Makina del nga rruga dhe përmbyset në tokën bujqësore, shoferja përfundon në spital

Një aksident ka ndodhur paraditen e së shtunës në aksin Levan-Tepelenë. Një mjet tip “Audi” me targa greke ka dalë nga...

Tiranë, humb jetën edhe personi tjetër brenda makinës që ra në humnerë

Një automjet tip “Range Rover” ka rënë në humnerë në afërsi të fshatit Fortuzaj në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në orët...

Një makinë e djegur në Gjadër të Lezhës, dyshohet e lidhur me vrasjen e Lekstakaj

Një makinë është gjetur e djegur në Gjadër të Lezhës. Brenda automjetit është gjetur dhe një armë. Dyshohet se mund të ketë...

Përplasi një shtetase me makinë, arrestohet 50-vjeçari në Tiranë

Një 50-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ka aksidentuar me automjet një shtetas. Në pranga u vu A. B., 50...

Me 13 doza kokainë në makinë, arrestohet zjarrfikësi i Roskovecit

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (Rajoni Fier- Berat) ka arrestuar një 22-vjeçar me detyrë zjarrfikës në Roskovec për veprën penale “Prodhimi dhe...

Shtëllunga tymi dhe njerëz të frikësuar, merr flakë makina në Pogradec

Një makinë është djegur plotësisht në aksin Pogradec - Qafë Thanë. 3 gra dhe 1 fëmijë kanë qenë brenda mjetit dhe fatmirësisht...