malindi

Akuzohet për 137 kg kokainë nga Ekuadori, Apeli i GJKKO jep vendimin për biznesmenin

Apeli i GJKKO ka vendosur lënien në fuqi të vendimit të Shkallës së Parë, në lidhje me biznesmenin Gentian Malindi, i...

I arrestuar për 137 kg kokainë, jepet dënimi për Gentian Malindin

Dënohet me 8.8 vite burg Gentian Malindi, i arrestuar disa kohë më parë me akuzën e ngritur nga SPAK se është...

SPAK kërkon 19 vjet burg për Gentian Malindin, i akuzuar për kokainën nga Ekuadori

SPAK kërkon dënimin me 19 vite burg për Gentian Malindin i akuzuar për trafik droge rasti i 137 kg kokainë nga...

‘Hakmarrje politike se kritikova Ramën’, flet babai dhe avokati i Gentian Malindit

Ilir Malindi, babai dhe avokati i Gentian Malindit i arrestuar si porositësi i 137 kg kokaine nga Ekuadori 2 vjet më...