mamaja

Rasti tronditës! Babai do që t’i bëhet eutanazi fëmijës, nëna nuk e pranon dot

Avokatja Nexhmije Beqiri tregoi për “Goodmorning Albanians” në Euronews Albania një rast kur babai do që t’i bëhet eutanazi fëmijës i...

“Kam mamanë sëmurë” Gjykata refuzon kërkesën e Klosit dhe e lë në burg, flet avokati

Gjykata e Apelit të Juridiskionit të Përgjithsëhm ka refuzuar kërkesën e Alda Klosit për masë më të butë sigurie, nën argumentet...

Vdekja e foshnjës në Korçë, psikiatrja: E ëma prej 3 vitesh e sëmurë

Psikiatrja Nikolina Bode ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mëngjesin e së hënës në...