markës

Hajdutët bastisin dyqanin e ‘Chanel’ dhe largohen me motorë

Një grup hajdutësh të armatosur grabitën pasditen e së enjtes një dyqan të markës së bizhuterive dhe orave të shtrenjta “Chanel”...