marrëdhënie

Bllokuan Shqipërinë, Arian Çani: Greqia nuk tërhiqet, shembull që në antikitet

Gazetari Arian Çani tha në një intervistë për “Now me Erla Mëhillin” se gjithçka po ndodh me Greqinë është një çështje...

Greqia ‘kërcënon’ me bllokim, Ardit Bido: S’e bën atë gafë, ja pse s’mund të ndodhë

Kreu i Arkivës Shqiptare, Ardit Bido tha në një intervistë për Euronews Albania se Greqia nuk mundet që një çështje juridike...

Arian Çani: Shqipëria dhe Greqia nuk kanë më asnjë marrëdhënie

Gazetari Arian Çani tha në një intervistë për “Now me Erla Mëhillin” se marrëdhëniet me Shqipërinë dhe Greqinë nuk janë më...

Eksperti Hide: Kush po i fryn zjarrit Greqi-Shqipëri?

Eksperti i marrëdhënieve ndërkombëtare, Enri Hide tha për “Now me Erla Mëhillin” se Greqia me qëndrimin që po mban ndaj Shqipërisë...

E rëndë në Kosovë, e mitura thotë se ka kryer marrëdhënie me kushërirën

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Kosovë dhe lidhet me incestin. Një e mitur ka denoncuar në Polici në Ferizaj për marrëdhënie seksuale...

Shkodrania e martuar me një serb: Le të pajtohen Kurti e Vuçiçi

Lulja nga Shkodra ka treguar në një intervistë për Euronews Albania se e shqetëson marrëdhënia e Kosovës dhe Serbisë mbi të...

Xi: Kina e vendosur të thellojë marrëdhëniet me Afrikën e Jugut 

Kina është e vendosur të thellojë marrëdhëniet me Afrikën e Jugut, tha sot presidenti kinez Xi Jinping. “Vendosmëria e Kinës për të...

Modelja: Ishim në një festë private, Neymar kreu marrëdhënie me një burrë

Influencuesja braziliane Sophia Barclay ka bërë deklarata të forta në adresë të futbollistit brazilian Neymar Jr. Sipas Barclay , futbollisti i Paris Saint-Germain ka pasur marrëdhënie seksuale...

Gjermanët të ndarë për mbajtjen e lidhjeve të mira me Rusinë

Shtetasit gjermanë janë të ndarë në pyetjen nëse duhet mbajtur lidhje të mira me Rusinë, sipas një sondazhi të kryer nga...

Ish-ambasadori i Kosovës në BE dhe NATO: Kurti t’i përgjigjet çdo ftese për takim

Ish-ambasadori i Kosovës në BE dhe NATO, Bernard Nikaj, tha në një intervistë për Euronews Albania se çfarë është me rëndësi...

Lajçak: S’duam Ukrainë tjetër, po punojmë për të qetësuar situatën në Kosovë

Përfaqësuesi Special i BE-së për dialogun Prishtinë-Beograd, Miroslav Lajçak ka deklaruar në një intervistë për Euronews Albania se nuk duan një...

Rama: Duhet të ndryshojë diçka mes BE-së dhe Ballkanit Perëndimor

Kryeministri Edi Rama komentoi në fjalën e tij në panelin e diskutimit mbi Ballkanin, “Open Roads: Balkans Back in Business” fondet...

Studim befasues! Sa më shumë marrëdhënie seksuale, aq më gjatë jetojnë burrat…

Burrat me dëshirë të lartë seksuale jetojnë më gjatë se bashkëmoshatarët e tyre. Studiuesit japonezë anketuan dhe shikuan të dhënat shëndetësore për...

Kreu marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur, arrestohet 65-vjeçari

Një 65-vjeçar është arrestuar nga policia e Lushnjës pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale më një vajzë të mitur. 65-vjeçar rezulton...

Kurti: Duam normalizim të marrëdhënieve me Serbinë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë se Kosova dëshiron normalizim të marrëdhënieve me Serbinë por kjo e fundit sipas tij...

Tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë me një 23-vjeçare, arrestohet 

Policia e Durrësit ka arrestuar një 29-vjeçar pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 23-vjeçare. Blutë e qytetit...