marreveshje berthamore

BE dhe Irani do vazhdojnë të punojnë për marrëveshjen bërthamore, thotë Borrell

Shefi i politikës së jashtme të BE-së, Josep Borrell, dënoi të martën mbështetjen e Iranit për Rusinë në luftën e saj...