martesë

Një martesë në Theth, çifti nga Gjermania thotë “Po” mes Alpeve

Natyra që të ofron Thethi e solli Robin dhe Aurorën në Shqipëri. Jo për turizëm, por të kurorëzuar dashurinë e tyre...

“Shqiptarët nuk po martohen”, psikologët tregojnë shkaqet kryesore

Nga viti në vit, numri i martesave në Shqipëri po vjen në rënie të ndjeshme. Bazuar të në dhënat e Institutit...

Roberto Cavalli bëhet baba për herë të 6-të me modelen 37-vjeçare

Stilisti Roberto Cavalli është bërë baba për herë të gjashtë në moshën 82-vjeçare. Italiani ka një djalë me modelen suedeze Sandra Nilsson,...

Ceremonia sekrete me gruan misterioze| Kanye West martohet me punonjësen e Yeezy

Kanye West është martuar me punonjësen e Yeezy, Bianca Censori në një ceremoni të vogël e shumë diskrete në Beverly Hills...

A mund ta refuzosh një propozim për martesë në 2656 metra lartësi?

Nëntor Oseku është shqiptar i Kosovës ,me profesion jurist që ka si pasion fotografinë dhe udhëtimet në vende të ndryshme. Ai së...

Prezantuesja: Burrat martohen kur duan vetë, jo kur bien në dashuri!

Një grua ka ndezur një debat pasi sugjeroi se koha kur burrat vendosin të martohen ka të bëjë më shumë me ndjesinë...

Habit Rezart Cenaj: Burrat martohen me të parën grua që i shkon nga pas

Eksperti i komunikimit Rezart Cenaj tha në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se burrat martohen me të...

Rita Ora konfirmon martesën me Taika Waititi

Këngëtarja Rita Ora ka konfirmuar në një intervistë se është martuar me aktorin Taika Waititi. Ajo tregoi se është frymëzuar nga lidhja...

FOTO| Brenda dasmës së dytë të Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u martuan për herë të dytë, pas një ceremonie që u zhvillua në Las Vegas. Sigurisht dasma...

Çifti në Indi padisin djalin pasi nuk i bëri me nip

Një çift në veri të Indisë kanë paditur djalin e tyre të vetëm dhe gruan e tij pasi “nuk u dhanë...

Themeluesi i WikiLeaks, Julian Assange martohet në burg

Themeluesi i WikiLeaks, Julian Assange do të martohet me Stela Moris në ambientet e një burgu të sigurisë së lartë në...