masa e sigurise

Gjykata serbe jep masën e sigurisë për 3 efektivët e policisë së Kosovës

Gjykata serbe ka lënë në burg 3 efektivët e policisë së Kosovës të cilët u rrëmbyen në Veri. Gjyqtari i procedurës paraprake...

Fredi Beleri transferohet në paraburgim në Tiranë, sot GJKKO jep masën e sigurisë

Fredi Bejleri është transferuar ditën e djeshme nga paraburgimi i Vlorës për në paraburgimin 313 në Tiranë. Sot pritet të zhvillohet...

GJKKO merr vendimin për masën e sigurisë të Suel Çelës

Apeli i GJKKO refuzon ndryshimin e masës “Arrest me burg” dhënë në mungesë për Suel Çelën. Marjus Lulaj i njohur edhe me...

“Kam mamanë sëmurë”| Kërkoi ndryshimin e masës së sigurisë, shtyhet gjyqi për Klosin

Është shtyrë seanca në gjykatë për kërkesën e ish-zyrtares Alda Klosi për të ndryshuar masën e sigurisë të “Arrestit me burg”....

Gjykata jep masën e sigurisë për të dyshuarit e atentatit të dështuar në Elbasan

Gjyakata e Elbasanit ka dhënë masën e sigurisë për dy të dyshuarit që fshihen pas atentatit të dështuar në qytetin e...

Grabitën mijëra euro dhe dollarë, lihen në burg nënë e bir

Nënë e bir, Rozeta Dobi dhe Havier Dobi janë lënë në burg, pasi akuzohen për vjedhjen e mijëra eurove, dollarëve si...

Ekzekutoi biznesmenin Edmond Papa, 44-vjeçari dyshohet të jetë larguar jashtë vendit

Prokuroria e Tiranës kërkon arrest me burg në mungesë ndaj Andrew Bode, i dyshuar të jetë ekzekutori i Edmond Papës  më...

Mashtrime mijëra euro, jepet masa e sigurisë për ish-drejtoreshën e Turizmit

Gjykata e Korçës ka dhënë masën e sigurisë Arrest me burg për Viola Sterjon, ish-drejtoreshën e Ministrisë së Turizmit e akuzohet...