maternitet

 Neglizhenca e mjekut vret, protestë për dy gratë që humbën jetën pas lindjes

Para maternitetit “Koço Gliozheni” disa aktivistë të shoqërisë civile zhvilluan një aksion simbolik për humbjen e jetës së dy grave pas...

Aborton në maternitet, ndërron jetë 34-vjeçarja. Nis hetimi për mjekët

Një 34-vjeçare ka humbur jetën në maternitetin e Elbasanit pasi ka abortuar një fëmijë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e...

Psikologia: Çfarë më tha 32-vjeçarja para se ta hidhte foshnjen në lumë

Psikologia e maternitetit të Shkodrës, Blerta Rroji ka folur në lidhje me ngjarjen e rëndë, të ndodhur disa ditë më parë,...

S’mund ta them arsyen pse nëna e fshehu atësinë, thotë psikologia e maternitetit

Psikologia e maternitetit të Shkodrës, Blerta Rroji ka folur në lidhje me ngjarjen e rëndë, të ndodhur disa ditë më parë,...

Psikologia e maternitetit të Shkodrës: Nëna donte ta dërgonte fëmijën në jetimore

Psikologia e maternitetit të Shkodrës, Blerta Rroji ka folur në lidhje me ngjarjen e rëndë, të ndodhur disa ditë më parë,...

“Refuzoi atësinë”, detajet si 32-vjeçarja lindi foshnjën dhe më pas e vrau

Shefi i maternitetit të Shkodrës Senad Halluni tregoi se 32-vjeçarja Oriana Gremi e cila hodhi në lumin Kir foshnjën e saj...

Nëna u hodh nga kati i dytë bashkë me foshnjën, reagon spitali i Sarandës

Një grua 35 vjeçe u hodh dje pasdite nga kati i dytë i maternitetit të Sarandës së bashku me foshnjën e...

Rusia për bombardimin e spitalit: Inskenim i Ukrainës  

Zëdhënësi i Ministrisë së Mbrojtjes së Rusisë ka pretenduar gjatë një interviste se sulmi ajror ishte “një provokim i orkestruar për...