mbape

‘Një minutë heshtje për Mbappe’- Sulmuesi francez i përgjigjet talljeve të Martinez

Sulmuesi i Francës, Kylian Mbappe, ka folur për herë të parë në lidhje me talljet e portierit argjentinas Emiljano Martinez në...

Sa drithëra u përdorën për realizimin e mozaikëve të Messi dhe Mbape, flet artisti

Artisti Alkent Pozhegu ka realizuar dy mozaikë me portretet e futbollistëve Messi dhe Mbape me drithëra. Në një intervistë për Euronews Albania...

I bënin shantazh, Pogba paguan 100 mijë euro

Futbollisti i Juventusit, Paul Pogba, i ka paguar 100 mijë euro një grupi të organizuar, i cili edhe më parë tentoi...