mbesa

“Ajo ëndërronte nipër, ai e vrau”- Flet shoqja e gruas që u qëllua nga i biri

Një grua e moshuar e moshës 71-vjeçare është gjetur e vrarë me armë zjarri në afërsi të një parku në Chalkidona...

Mbesa e Reshat Bardhit rrëfen mrekullitë: Babi po vdiste, e ngriti me 3 këndime

Me rastin e Sulltan Nevruzit, e ftuar në studion e emisionit “Goodmorning Albanians” në Euronews, ishte e ftuar Kimete Qosja, mbesa...

“Zemra do ju digjet”- Nuk vonon hakmarrja për vrasjen e gjyshit që “shiti” mbesën

Mediat greke shkruajnë se vrasja e 45-vjeçarit në fshatin Drosero Xanthi në Greqi, ka krijuar një valë pasigurie për shkak të...

Mbesa e liderit suprem të Iranit arrestohet sërish për mbështetje të protestuesve

Mbesa e liderit suprem të Iranit, Ayatollah Ali Khamenei, aktivistja e opozitës Farida Moradkani është arrestuar në Iran pasi u bëri...

Mbesa e Khameneit arrestohet për mbështetje të protestave anti-regjim

Represioni i ashpër i demonstratave paqësore të qytetarëve iranianë, që kërkojnë të drejta dhe liri nuk po kursen askënd. Në pranga ka...

FOTO| Mbesa e Biden martohet në Shtëpinë e Bardhë, dasma e 19-të që nga viti 1812

Mbesa e madhe e presidentit amerikan Joe Biden, Naomi, vajza e Hunter Biden, u martua me Peter Neill të shtunën në...