McGonigal

“Çështja McGonigal do çohet deri në fund nga SHBA-të”- Fuga analizon situatën

Akademiku, Artan Fuga, analizoi në një intervistë për Euronews Albania, procesin e reformës në drejtësi, si dhe hetimin e çështjes McGonigal...

Berisha: McGonigal ishte leva e Arkimedit për pushtetin e korruptuar të Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, mbajti këtë të mërkurë një mbledhje me grupin parlamentar të PD-së në selinë e kësaj...

Yzeiri irritohet me pyetjen për McGonigal: Histori idiote, po na shkatërrohen nervat

Analisti Ilir Yzeiri tha në një intervistë për Euronews Albania se është tepruar me diskutimin e çështjes McGonigal. Sipas tij nuk ka...

Basha flet për “McGonigal”: Manovër për të më baltosur, s’është hera e parë

Ish-kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një intervistë për Euronews Albania foli për herë të parë për çështjen McGonigal. Basha e...

McGonigal| PS pretendon se firmat janë falsifikuar, deputetët e PD do të pyeten

Sekretariati i Etikës në Kuvend vendosi të thërrasë në seancë dëgjimore 3 deputetët e Partisë Demokratike. Bëhet fjalë për Belind Këlliçin, Agron Shehajn dhe Oerd...

“Janë të fotografuar”- Berisha: McGonigal dhe ministrat orgji në klubet e Tiranës

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, bëri këtë të premte një deklaratë të bujshme gjatë konferencës së përjavshme për shtyp. Berisha tha...

Sali Berisha: Si i bëri presion McGonigal SPAK-ut për të më futur në burg

Kryetari i PD, Sali Berisha tha në emisionin Now në Euronews Albania se Charles McGonigal ka bërë presion te SPAK që...

Manjani ja plas të qeshurës me Spahiun: Politikanë kujdes si silleni me të dashurat

Sipas juristit Kreshnik Spahiu politikanët duhet të tregojnë më shumë kujdes si sillen me të dashurat sesa me gruan. Në një intervistë...

McGonigal| Spahiu: U godit i përkëdheluri i Perëndimit, Rama dëshmitar në SHBA

Juristi Kreshnik Spahiu tha në “Now me Erla Mëhillin” se deklarata e ish-të dashurës së McGonigal,  Allison Guerriero nuk ka vlera...

Çështja McGonigal| PD dorëzon në Kuvend 13 pyetje për Ramën

Partia Demokratike ka dorëzuar këtë të hënë kërkesën me 13 pyetje për kryeministrin Rama lidhur me çështjen McGonigal. Kërkesa është firmosur nga...

“Ndahu nga gruaja, rri me mua”/ Psikologia: Pse Guerriero u zhgënjye nga McGonigal

Psikologia Denada Toçe ka analizuar intervistën e dhënë për emsionin Review në Euronews Albania nga Allison Guerriero, ish-e dashura e Charles...

“Përdoret nga CIA”- Kokalari: Çfarë është aplikacioni ku Rama fliste me McGonigal

Allison Guerriero, ish-e dashura e Charles McGonigal, zbuloi gjatë një interviste për emisionin Revieë në Euroneës Albania, se kryeministri Rama dhe...

Bushati: Rama miqësi të fortë me McGonigal, darka në restorante të shtrenjta

Analisti Andi Bushati komentoi intervistën ekskluzive për emisionin “Review” të Allison Guerriero, ish-e dashura e Charles McGonigal. I ftuar në Euronews Albania,...

“Darkoi me Ramën në një vend të shtrenjtë”- Ish e dashura e McGonigal: Ja ku flisnin

Ish-e dashura e Charles McGonigal, Allison Guerriero, rrëfeu në emisionin Review në Euronews Albania, marrëdhënien e ish-agjentit të FBI me kryeministrin...

Allison Guerriero: E denoncova Mcgonigal për tradhëtinë ndaj SHBA-ve, meje dhe gruas

Allison Guerriero, ish-e dashura e Charles McGonigal, personi I cili denoncoi aferat e ish-agjentit të FBI-së ka rrëfyer në një interviste...

“Ishte materialist”- Allison Guerriero: McGonigal pëlqente jetën e shtrenjtë

Allison Guerriero, ish-e dashura e Charles McGonigal, personi i cili denoncoi aferat e ish-zyrtarit të lartë të FBI-së, ka rrëfyer në...