mece

Habit Meçe: Kam çuar Ramën në SPAK, nuk ua tregoj pse!

Arben Meçe tha në një intervistë  për Euronews Albania se ai është i vetmi që e ka çuar në SPAK kryeministrin...

Meçe: Berisha po bojkotohet! I nisi protestat me 16 mijë, përfundoi me 6 mijë njerëz

Analisti Arben Meçe komentoi në studion e Euronews Albania, aksionin e protestave të iniciuara nga opozita. Meçe tha se në optikën e...

“Berisha do viktima”- Burimi dhe Meçe përplasen për protestën e 11 shkurtit

Deklarata e analistit Genc Burimi, se Berishës i intereson të ketë viktima në protestën e 11 shkurtit, shkaktoi debate në studion...

Trondit Meçe: Në fund të shkurtit ka arrestime e goditje të forta politike nga SPAK!

Analisti Arben Meçe thotë se brenda 2 muajsh do të ketë veprime të drejtpërdrejta nga SPAK lidhur me persona publikë. Në një...

Ilir Meta ka bërë terrorizëm politik, thotë analisti

Analisti Arben Meçe tha në një intervistë për Euronews Albania se Ilir Meta ka bërë terrorizëm politik. Sipas tij nuk ka arsye...