megaoperacioni ne fier

U sekustruan 430 kg kokainë, pamjet e megaoperacionit antidrogë në Fier

Policia ka publikuar pamjet e magaoperacionit antidrogë të koduar “Konsistenca”, i zhvilluar nga Policia e Shtetit, nën drejtimin e SPAK, dhe...