Meghan Markle

Meghan Markle donte të paguhej për të kryer detyrat e saj mbretërore

Kanë kaluar gati tre vjet që kur Meghan Markle dhe Princi Harry njoftuan se do të largoheshin si anëtarë të familjes...

 ‘Mos e sill Markle”, çfarë i tha mbreti Harry-it pas vdekjes së Elizabeth II

Mbreti Charles i ka thënë Princit Harry  që të mos e sillte gruan e tij, Meghan Markle në Kalanë Balmoral, ku qëndron...

Princ Harry mbërrin në kështjellën ku vdiq Elizabeth II, nuk shoqërohet nga Markle

Princi Harry, është fotografuar brenda një makine duke hyrë në Kështjellën Balmoral, aty ky ndërroi jetë Mbretëresha Elizabeth II. Princi, i cili...

Harry dhe Meghan të ftuar special në samitin e shoqatës “Një botë e re”

Dukesha e Suseksit ka mbajtur fjalimin e parë në Mbretërinë e Bashkuar, që kur ajo dhe bashkëshorti, princi Harry, u transferuan...

Meghan Markle për familjen mbretërore: Të thuash më fal kërkon shumë përpjekje

Jo shumë kohë pas publikimit të episodit të parë të podcast-it të saj “Archetypes” me Serena Williams, Meghan Markle e gjeti sërish...