mesazhe

Mesazhe për Kosovën në Rusi: Serbët dhe rusët, vëllezër përgjithmonë

Mbishkrimi "Rusët dhe serbët - vëllezër përgjithmonë" përshkruante flamujt serb dhe rus në disa ndërtesa në qendër të Moskës, duke përfshirë...

“Do jetë skenë tmerri”, Zbardhen mesazhet ku shqiptari kërcënonte policinë në SHBA

FBI-ja ka zbardhur disa mesazhe që shqiptari Ridion Kola i ka dërguar departamentit të policisë në Yonkers. Bëhet fjalë për ekstremistin radikal...

FOTO | Si e kaluan natën e ndërrimit të viteve politikanët shqiptarë

2023-shi mbërriti në Shqipëri dhe politikanët në vend uruan shqiptarët me rastin e ndërrimit të viteve. Një pjesë e tyre, shprehën mesazhe...

Mesazhet e samitit të 6 dhjetorit në Tiranë, tregon ish-ministrja Gjonaj

Nënkryetarja e Komisionit të Integrimit, Etilda Gjonaj tregoi në një intervistë për Euronews Albania mesazhet e forta të samitit të 6...

Basha tregon dy rastet kur ka komunikuar me Ramën

Deputeti Lulzim Basha përgënjeshtroi deklaratën e kryeministrit Edi Rama në kongresin e PS, i cili tha se i kishte dërguar mesazh...