meteoalb

Temperatura deri në 38 gradë të premten, parashikimi i motit për javën

Meterologia e Meteoalb, Lajda Porja tha se gradualisht po i vjen fundit freskimit të motit dhe se do të rikthehen temperaturat...

Vranësira dhe reshje deri të mërkurën, parashikimi i motit për javën

Moti i vranët dhe me reshje kryesisht në zonat malore dhe juglindore do të jetë mbizotërues në vend deri në mesjavë. Meteorologu...

Rrebeshe shiu çdo mesditë, parashikimi i motit për javën

Java e parë e majit do të karakterizohet nga vranësira dhe reshje shiu në mesditë dhe gjatë orëve të pasdites. Meteorologu i...

Pranverë gjatë javës, në fundjavë rikthehen temperaturat e shkurtit

Temperaturat pritet të shkojnë deri në 19 gradë celsius në mesjavë, por në fundjavë pritet kthimi në temperaturat normale të muajit...