mitur

Dhunohet seksualisht një e mitur në Malishevë, arrestohet punonjësi i shkollës

Një punonjës teknik i shkollës “Kajtaz Ramadani” në Kijevë, Malishevë është arrestuar, pasi ka sulmuar seksualisht një të mitur, nxënëse të...

Makina përplaset me motorin, plagosen 2 të mitur në Sarandë

Një aksident me pasojë plagosjen e dy të miturve ka ndodhur pak pas mesditës të së dielës në Sarandë. Policia tha se...

Përsëritet ngjarja e Jalës, gomonia përplas të miturin në plazhin e Jonufrës

Një 40-vjeçar është shoqëruar në polici këtë të hënë, pasi përplasi me gomone një të mitur i cili po notonte në...

Gazetarja pro abortit: S’mund të prindërojë një 15-vjeçare

Gazetarja Erjona Rusi është shprehur pro abortit, pasi sipas saj, ka raste ku vajza të mitura ku gabojnë dhe nuk mund...