mode

Mbreti Charles në një ekspozitë mode

Mbreti Charles III, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Camilla kanë vizituar ekspozitën e Modës Afrikane në Muzeun “Victoria & Albert”...

Balenciaga skandalizon me çantat $1,790 dollarëshe me dizajn si ‘Qese Plerash’

Dëshironi të blini një çantë elegante si qese plehrash? Balenciaga me sa duket ka vendosur të bëjë një lëvizje që shumë...

Yves Saint Laurent në muzetë e Parisit

Parisi dhe muzetë më prestigjiozë të qytetit po nderojnë shtëpinë e modës Yves Saint Laurent, që festoi 60-vjetorin e sfilatës së...