monika kryemadhi

“Veliaj bleu Facebook-un, Instagramin dhe Youtubin”, Kryemadhi: Ne kemi Tik Tok-un

Deputetja Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Now” foli mes të tjerave edhe për rëndësinë e përdorimit të rrjeteve sociale në...

“Veliaj loboi kundër Ramës në SHBA”, akuza e Kryemadhit: Ndryshe nuk do kandidonte

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi deklaroi në “Now me Erla Mëhillin” se Erion Veliaj ka lobuar kundër Ramës në...

Prençi: Oligarkët rusë janë aksionerë me ata shqiptarë te pronat e ushtrisë

Ish-drejtori i policisë, Shemsi Prençi ka komentuar akuzat në drejtim të ish-kryetares së LSI, Monika Kryemadhi, në lidhje me financimet ruse. Në...

“SPAK të hetojë Kryemadhin”, Rama thirrje drejtësisë: Kjo është punë peshkaqenësh

Zbardhjen e dyshimet se ish-kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është paguar nga biznesmenë rus të naftës, kryeministri Rama e cilësoi si...

Bushka: Nisni hetimet për pastrim parash e fshehje pasurie për Kryemadhin

Partia socialiste kërkon me insistim që ndaj ish-kryetares se LSI-se, tashmë në cilësinë e deputete, të nisë menjëherë hetime për dyshimet...

Spahiu: Rama i kërkoi SPAK-ut të hetohet Kryemadhi, njësoj siç bën me Ahmetajn

Analisti Kreshnik Spahiu ka 'zbërthyer' deklaratën e kryeministrit Edi Rama, në lidhje me akuzat ndaj deptuetes së Partisë së Lirisë, Monika...

Akuzat për para ruse, Kryemadhi: Rama-Veliaj blejnë media me paratë e inceneratorëve

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka reaguar pas akuzave ndaj saj se është financuar me para nga kompani ruse. Në...

‘McGonigal’, Kryemadhi: Rama është në panik për 2 Marsin, uroj të mos sëmuret

Deputetja Monika Kryemadhi deklaroi se kreu i qeverisë Edi Rama është i frikësuar nga çështja McGonigal. Nga Kuvendi ajo tha se shpreson...

Kryemadhi: Kur ia hiqni opozitës fjalën ngelet t’i thyejmë karriget kokës…

Deputetja Monika Kryemadhi gjatë fjalës së saj në seancën plenare në Kuvend ka reaguar ashpër, në lidhje me heqjen e fjalës...

Kryemadhi: Jemi në diktaturë politike, sot u tregua se s’kemi Kuvend

Deputetja Monika Kryemadhi ka dalë në një deklaratë për mediat pas përfundimit të seancës plenare në Kuvend që u shoqërua dhe...

Informacion nga SPAK për fazën e hetimeve për inceneratorët? Përgjigjet Kryemadhi

Deputetja e PL-së Monika Kryemadhi ka dhënë një deklaratë për mediat pas daljes nga SPAK ku ishte thirrur për t’u pyetur...

Afera e inceneratorëve, Monika Kryemadhi thirret në SPAK

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi paraqitet ne Prokurorinë e Posaçme, SPAK, e thirrur të japë sqarime për aferën e...

Kryemadhi tregon lidhjen familjare të Metës me Dorian Duçkën

Deputetja Monika Kryemadhi tha se Dorian Duçka  i cili është përmendur nga Sali Berisha si person i përfshirë në dosjen amerikane...

Kryemadhi: SPAK kërkoi masë arresti për Armando Subashin dhe u frenua

Deputetja Monika Kryemadhi është shprehur në një postim në rrjetet sociale se përshëndet veprimet e SPAK për arrestimet për inceneratorit e...

Meta: Kryemadhin e preu në besë Basha, do bëheshim parti e parë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta deklaroi se paraardhësja e saj në detyrë, Monika Kryemadhi u pre në besë nga...

Rama do na i vjedhë prapë zgjedhjet, thotë Monika Kryemadhi

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi shprehet e bindur se kryeministri Edi Rama do t'i vjedhë zgjedhjet e ardhshme lokale...