motor

Përplasi për vdekje 74-vjeçarin, arrestohet 20-vjeçari në Elbasan

20-vjeçari i cili përplasi për vdekje një këmbësor 74-vjeçar mbrëmjen e së premtes teksa ngiste makinën, është arrestuar këtë të shtunë. Ndërkohë,...

Humbi kontrollin e motorit, humb jetën 65-vjeçari në Dimal

Një 65-vjeçar ka humbur drejtimin e motomjetit të tij dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës. Për pasojë shtetasi me...

Motori del nga rruga dhe përfundon në kanal, në gjendje të rëndë 18-vjeçari

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në fshatin Pobrat në Dimal. Një 18-vjeçar që ngiste një motor ka humbur...

Aksidentohet motori i “Shqiponjave”, një polic i plagosur

Një polic ka mbetur i plagosur pasi motori i “Shqiponjave” është aksidentuar në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate në Qafe Gjashtë,...

Aksidenti i rëndë me motor, humb jetën 36-vjeçari shqiptar në Itali

Një 36-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Itali. Armando Kola u përplas me një fuoristradë tip ‘Suzuki...

Plagoset rëndë motoristi në Berat, ishte duke shpërndarë pica

Një aksident ka ndodhur orët e para të mëngjesit të së martës në lagjen "Çlirim" në Berat. Një motor që shërben për...

Aksident me vdekje në Tiranë, ndërron jetë 23-vjeçari me motor

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë. Në zonën e Vaqarrit rreth orës 15:05 automjeti tip “Audi’,...

Motori për shpërndarje përplaset me makinën në Vlorë, dyshimet e para

Motori i një picerie është përplasur me një makinë në hyrje të Vlorës, në rrugën Transballkanike këtë të shtunë. Shkak dyshohet se...

Përplasi me motor të miturën, arrestohet 22-vjeçari në Vlorë

Një 22-vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi ka përplasur me motor një fëmijë të mitur. Policia tha se u vu...

Tejkaloi shpejtësinë, gjobitet me 104 mijë paund miliarderi finlandez

Një motorist 76-vjeçar është gjobitur me 104 mijë paund për shpejtësi sepse po ecte me 82 kilometra në orë, në një...

Aksident tragjik në Kosovë/ Pa kokore dhe me shpejtësi, humb jetën motoristi

Në rrugën “Gjakovë-Prizren” ka ndodhur një aksident me motor. Një person 32-33 vjeç, sipas policisë, ka humbur kontrollin e mjetit dhe...

Euronews siguron foton ku vrasësi i biznesmenit largohet me motor me targa të huaja

Gazetari Eni Ferhati ka publikuar një foto ekskluzive të autorit të vrasjes së biznesmenit Ardian Nikulaj teksa largohet pas krimit me...

“U larguan me motor, autori u fut në lokal me skafandër”- si u bë vrasja e Nikulajt

Ardian Nikulaj, një biznesmen dhe eksponent politik është qëlluar për vdekje brenda lokalit të tij në pedonalen e Shëngjinit. Një person ka...

Motori del nga rruga, humb jetën shoferi në Velipojë

Një aksident ka ndodhur të shtunën rreth orës 22:20, në aksin rrugor Shkodër- Velipojë. Një motor ka dalë nga rruga e si...

Makina përplaset me motorin në Durrës, 1 i plagosur

Një makinë ka përplasur një motor në Durrës. Si pasojë shoferi i motomjetit është lënduar dhe ndodhet në spital nën kujdesin...

VIDEO| Aksident në hyrje të Sarandës, makina “fluturon” në ajër motoristin

Një aksident ka ndodhur ditën e djeshme në hyrje të qytetit të Sarandës. Ngjarja është shënuar në Qafën e Gjashtës, ku një...