motori

Aksident i rëndë në Pogradec, makina i pret rrugën dhe përplas motorin

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të hëne në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e fshatit...

A është i njëjtë motori në foto me atë që u gjet në përrua? Përgjigjet eksperti

Eksperti kriminalistik, Artan Rexhepi tha në një intervistë për Euronews Albania se është e tepërt të thuash vetëm duke parë fotot,...

“Kaloi tre postblloqe”| Eksperti: Motori i vrasësit mund të ketë ikur dhe me furgon

Në emsionin Review në Euronews Albania u analizua vrasja e biznesmenit në Lezhë, Ardian Nikulaj. I ftuar në studio eksperti i...

Aksident në Vlorë, makina përplaset me motorin

Një makinë tip "Renault" është përplasur me një motor në autostradën Vlorë-Fier. Aksidenti ka ndodhur këtë të martë rreth orës 18:20. Drejtuesi i...