motoskaf

Policia kufitare bllokon tre motoskafe në Sarandë pas ngjarjes në Himarë

Policia Kufitare e Portit Sarandë ka ndrmarrë një aksion duke bllokuar mjetet lundruese me shkelje, pa dokumentacionin përkatës dhe që po...