motra

Detaje nga tragjedia në Tiranë, foto e vrasëses së motrës së saj dhe viktima

Amanda Pushani është raportuar e vdekur nga familjarët e saj të shtunën rreth orës 11:40, në Tiranë. Pas autopsisë rezultoi se...

EMRAT| Motra vret motrën në Tiranë, familjarët fshehin krimin  

Amanda Pushani është raportuar e vdekur nga familjarët e saj të shtunën rreth orës 11:40, në Tiranë. Pas hetimeve rezultoi se vdekja...

Rreh dhe bën për spital të motrën, arrestohet nga policia 52-vjeçari

Një 52-vjeçar është arrestuar nga policia e Maliqit, për shkak se rrahu brutalisht motrën e tij. Bëhet me dije se 52-vjeçari,...

Motra e Celine Dion flet për sëmundjen e këngëtares: Shpresa është e rëndësishme

Motra më e madhe e Céline Dion ka ndarë informacione mbi gjendjen shëndetësore të këngëtares së njohur pas diagnostikimit të saj...

Federik Ndoci tregon konfliktet me motrën që është me PD-në

Këngëtari Federik Ndoci ishte i ftuar në “Review” në Euronews Albania për të folur për përfshirjen e artistëve në fushatat elektorale. Ndërsa...

E rëndë në Greqi, fëmija 7-vjeçar qëllon me pushkë motrën e mitur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premteje në Greqi, ku një vajzë e moshës 10-vjeçe u qëllua...

Rrëfehet motra e Dan Hutrës: Vëllai edhe i vogël ka qenë i egër

Motra e Dan Hutrës i akuzuar për vrasjen e 3 grave 4 ditë më parë në Tiranë tha në një intervistë...

“Më kanë hedhur helm në pjatë”, motra e Hutrës zbulon konfliktet e vëllait në burg

Motra e Dan Hutrës i akuzuar për vrasjen e 3 grave 4 ditë më parë në Tiranë tha në një intervistë...

Motra rrëfen planin e Hutrës për vrasjen katërt: U betua të merrte hakun e babës

Motra e Dan Hutrës i akuzuar për vrasjen e 3 grave 4 ditë më parë në Tiranë tha në një intervistë...

Ekskluzive/ Rrëfehet motra e Hutrës: Ish-gruaja s’e linte rehat, të hapen telefonat

Motra e Dan Hutrës, i akuzuar për vrasjen e 3 grave 4 ditë më parë në Tiranë tha në një intervistë...

Arrestohet motra e bosit të Cosa Nostra-s, ndihmoi vëllanë gjatë arratisë

Efektivët e Repartit të Operacioneve Speciale të Karabinierëve, në Itali, kanë arrestuar nën akuzën e pjesëmarrjes në organizatë mafioze motrën e...

“Gjakftohtë dhe dinak”- Gazetari: Pse Hutra vrau motrën e jo nënën e Vladimir Kurtit

Gazetari Eni Ferhati zbuloi arsyet se pse Dan Hutra ekzekutoi Etleva Kurtin, motrën e të dënuarit me burgim të përjetshëm Vladimir...

Pista kryesore hakmarrja: Gruaja e vrarë në Kamzë motra e Vladimir Kurtit

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e 31-vjeçares Etleva Kurti, e cila u gjet e vrarë me armë zjarri në...

“Më nxirr jashtë dhe do bëhem shërbëtorja jote” – Motra mbron vëllanë nën rrënoja

Video prekëse nga operacionet e kërkim shpëtimit janë publikuar që nga tërmeti shkatërrues që goditi jugun e Turqisë dhe veriun e...

Punonjëset i rekrutonte motra, si 23-vjeçari kishte ngritur qendrën e prostitucionit

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me operacionin e zhvilluar këtë të mërkurë në Tiranë, ku në një qendër masazhi...

45-vjeçarja kërkon drejtësi: Pedofilët si vëllai im meritojnë dënim kapital

Në emisionin “Goodmorning Albanians”, në Euronews, u publikua rasti i dhunimit seksual të një 45-vjeçareje nga vëllai, gjatë kohës që ajo...