naftali bennett

Putin takon kryeministrin izraelit në Moskë

Presidenti rus Vladimir Putin dhe kryeministri i Izraelit Naftali Bennett janë takuar të shtunën në Moskë. Takimi ka zgjatur rreth tre orë,...