nard ndoka

“Basha, më shumë vota se ty”| Ndoka debat me Logun: Kam qenë kandidati më i votuar

Ish-deputeti Nard Ndoka dhe avokati Besart Logu ishin të ftuar këtë të enjte në Euronews Albania për të folur rreth garës...

“200 mijë lekë 4 vota”- Ndoka komenton akuzat për Belerin: Skemë patronazhistash

Nard Ndoka ishte i ftuar këtë të premte në Euronews Albania, ku komentoi arrestimin e Fredi Belerit dhe akuzat ndaj tij...

Ndoka ngre pyetjen: Për çfarë erdhi Escobar, pa axhendë dhe produkt

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka tha në një intervistë për Euronews Albania se nuk e kupton ardhjen e Gabriel Escobar-it. Sipas...

“Tritoli në makinën e Ndrecës”, Ndoka: Goditje politike, duan të frikësojnë opozitën

Nard Ndoka e cilësuar goditje politike për të frikësuar opozitën, vendosjen e tritolit në makinën e kreut të  Rithemelimit në Vaune...

“Alibeaj është i vetmuar, nuk i ka 61 kandidatë”, Ndoka: I trishtuar që arritëm këtu

I ftuar në Euronews Albania, kreu i PDK Nard Ndoka tha se arsyeja se pse Enkeled Alibeaj ftoi kandidatët e primareve...

Berisha kushte për koalicionin “Bashkë Fitojmë”? Përgjigjet Nard Ndoka

Kreu i PDK, Nard Ndoka foli në lidhje me koalicionin opozitar “Bashkë Fitojmë”. Në një intervistë për Euronews Albania, ai tha se...

PS-ja fton Luiz Ejllin në fushatën e Shkodrës? Nard Ndoka zbulon detajet

Ish-deputeti Nard Ndoka deklaroi se kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Shkodrës, ka ftuar për fushatë këngëtarin Luiz Ejlli, i...

Nard Ndoka zbulon takimin me Aleks Nikën në 21 janar: E njoh edhe xhaxhain e tij

Ish-deputeti Nard Ndoka deklaroi se në protestën e 21 janarit të vitit 2011, ka takuar dhe biseduar me Aleks Nikën, një...

Ndoka akuza PS: Që kur mori mandatin e 3-të qeverisës, vetëm skandale kemi pasur

Kreu i demokristianëve, Nard Ndoka ka fajësuar qeverinë për të gjithë ngjarjet e korrupsionit në vendin tonë, ndërsa diskutohej për pasurinë e zyrtares...

Si urojnë Krishtlindjet Rama dhe Berisha? Ndoka zbulon mesazhet

Politikani Nard Ndoka ka treguar urimet që bëjnë kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së Sali Berisha në raste festash. Në një...

“Krishtlindja gjen politikanët e ndarë”, Ndoka: Situata traumatike në gjithë botën

Politikani Nard Ndoka uroi të gjithë besimtarët e krishterë për Krishtlindjet. Në një intervistë për Euronews Albania, ai theksoi se është momenti...

Reagimi i ministrisë për Yuri Kim, Ndoka: Provokues dhe i tepërt

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka e quajti të tepërt dhe provokues reagimin e Ministrisë së Jashtme shqiptare për zëvendësimin e ambasadores...

Ndoka: Gjesti i Behgjet Pacollit që të paguajë gjobën për Xhakën është folklorizëm

Biznesmeni Behgjet Pacolli deklaroi se nëse Granit Xhaka dënohet sepse veshi fanellën me mbiemrin Jashari në fund të ndeshjes me Serbinë,...

Ndoka me rezerva për shqiptarët e Zvicrës: Nuk duhet të ketë folklorizma në futboll

Kryetari i Partisë Demokristiane Nard Ndoka, ka komentuar ndeshjen mes Serbisë dhe Zvicrës të premten, ku fituese doli kjo e fundit. I...

Nard Ndoka: Nuk prisja që Ilir Meta të më hidhte në TikTok nga pishina

Nard Ndoka tregoi për emisionin Good Morning Albanians në Euronews Albania, se nuk priste që Ilir Meta ta hidhte në TikTok...

Berisha takim me partitë joparlamentare në orën 17:00

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha në orën 17:00, do të zhvillojë takim me kryetarët e partive të vogla. Burime për Euronews...