ndarje

Berisha: Ballkani i Hapur është ndarja e Kosovës

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, deklaroi se nisma e Ballkanit të Hapur do të thotë ndarje e Kosovës. Në një bashkëbisedim...

Ndahen Shakira dhe Pique pas 11 vitesh

Këngëtarja kolumbiane Shakira dhe mbrojtësi i FC Barcelona-s Gerard Pique janë ndarë pas 11 vitesh së bashku. Ata bënë me dije lajmin...