ndezur

Ditë zie për viktimat e tërmetit, Rama ndez qirinj në ballkonin e Kryeministrisë

Një tërmet tragjik goditi Turqinë dhe Sirinë mëngjesin e së hënës duke shkaktuar mbi 36 mijë viktima dhe mijëra të plagosur. E...