nedim bajrami

Shkëlqyen me kombëtaren shqiptare, nisin ofertat për Bajramin dhe Asllanin

Shqipëria arriti të merrte 6 pikë në dy ndeshje deçizive në këto kualifikuese të Euro 2024, ndaj Moldavisë dhe Ishujve Faroe....

Cikalleshi: Fitorja ndaj Islandës, hap i rëndësishëm për vendin e parë

Kombëtarja shqiptare ka nisur që prej 26 majit grumbullimin dhe përgatitjet për dy sfidat zyrtare ndaj Islandës dhe Izraelit, të vlefshme...