negativ

Sa kanë ndikuar “shtëpitë e barit” në perceptimin negativ të shqiptarëve

Emigranti shqiptar që jeton në Angli, Enkeleid Omi, në një intervistë për Euronews Albania, tha se perceptimi ndaj emigrantëve ilegalë shqiptarë...

Presidenti Biden rezulton negativ për COVID

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Bide ka rezultuar negativ në testin për COVID, disa ditë pasi u infektua për herë...

Presidenti Joe Biden shërohet nga koronavirusi

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden ka rezultuar negativ në testin e kryer për koronavirusin, pas 5 ditësh në izolim. “Simptomat...

Rezulton negativ i dyshuari me linë e majmunit në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë dhe Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë njoftuan se mostra e pacientit nga Kosova të dyshuar në...

Në ‘dhomën e errët’ të Marubit, ku zuri fill fotografia shqiptare

Për të gjithë ata që duan të shohin dhe prekin nga afër objektet me të cilët familja Marubi ka dokumentuar historinë,...