ngacmim seksual

74-vjeçarja e akuzoi për ngacmim seksual, nis hetimi për 43-vjeçarin në Gjirokastër

Një 74-vjeçare ka kallëzuar një 43-vjeçar në Gjirokastër për ngacmim seksual. Sipas dëshmisë ngjarja ka ndodhur në banesën e gruas, ndërsa...

Ngacmoi seksualisht një 52-vjeçare, arrestohet në flagrancë burri në Durrës

Një 54-vjeçar me inicialet G.C. banues në Shkallnur të Durrësit është arrestuar. Burri është kapur në flagrancë, ndërsa ka ngacmuar seksualisht një...

Reperja Lizzo paditet për ngacmim seksual dhe krijim të mjedisit armiqësor në punë

Tre nga balerinët e turneut të Lizzo-s e kanë akuzuar këngëtaren për ngacmim seksual dhe për krijimin e një mjedisi armiqësor...

EMRI| Ndalon në rrugë të miturën dhe tenton ta përdhunojë, arrestohet 21-vjeçari

Një 21-vjeçar është arrestuar në Maliq pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie me një 16-vjeçare. Enea Duro është hasur rastësisht ditën e...

I dërgoi nxënësit mesazhe seksuale, mësuesja e pezulluar fillon punë në Universitet

Një mësuese së cilës ju ndalua e drejta e ushtrimit të këtij profesioni pasi i dërgoi mesazhe me përmbajtje seksuale njërit...

Arrestohet 44-vjeçari për ngacmim seksual në Korçë

Një 44-vjeçar është arrestuar për ngacmim seksual në Korçë. Ai është dënuar me 10 muaj burgim. Ndërkohë një 32-vjeçar po hetohet në...

Arrestohet 42-vjeçari në Fier, ngacmoi seksualisht një të mitur

Një 42-vjeçar është arrestuar në Fier pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Ndërkaq, policia në Lushnjë ka bërë me...

Nën akuzë për ngacmim seksual, Dani Alves kërkon të dalë nga burgu

Dani Alvesh po lufton së bashku me avokatët e tij që të dalë nga burgu Brians 2, ku po mbahet me...

Akuzohet për ngacmim seksual, arrestohet futbollisti Dani Alves

Futbollisti brazilian, Dani Alves është arrestuar në Barcelonë, pasi akuzohet për ngacmim seksual. 39-vjeçari, i cili luan me skuadrën e Pumas në...

I riu akuzon priftin në Greqi: Më ngacmoi seksualisht për disa vite

Një ngjarje e rëndë ka troditur opinionin publik në Greqi, pas dëshmisë së një 19-vjeçari, i cili tha se për disa...

Nusja akuzon vjehrrin në Korçë për ngacmim seksual

Një 72-vjeçar me iniciale I. M është nën hetim pasi akuzohet nga nusja e djalit për ngacmim seksual. Policia e Korçës njofton...

Sociologu: Mësojini fëmijët kulturën e seksualitetit që të vetëmbrohen

Sociologu Gëzim Tushi u bëri thirrje prindërve t’u mësojnë fëmijëve kulturën e seksualitetit në mënyrë që ata të vetëmbrohen dhe të...