ngjarjes

EMRAT| Kush janë dy viktimat e ngjarjes së rëndë në Kavajë

Dy të rinj kanë humbur jetën nga një konflikt me armë zjarri dhe thikë mbrëmjen e së mërkurës në Kavajë. Burime për...

Pista kryesore hakmarrja: Gruaja e vrarë në Kamzë motra e Vladimir Kurtit

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e 31-vjeçares Etleva Kurti, e cila u gjet e vrarë me armë zjarri në...