njeh

Dashuria nuk njeh moshë, nga të rinjtë tek të moshuarit. Si u festua Shën Valentini

Dashuria është në çdo ditë të vitit, por ndonjëherë përditshmëria na rrëmben e na merr vëmendjen. Por në ditën e të...

Zvicra njeh pensionet e shqiptarëve, përfitojnë 3 mijë persona

Parlamenti zviceran ka miratuar këtë të enjte me 129 vota pro dhe 52 kundër marrëveshjen për Sigurimet Shoqërore me Shqipërinë. Nga kjo...