noizy

“Shumë zhurmë”- Rama ndan foton nga stadiumi “Air Albania”, bën shqiponjën me Noizyn

Skuadra e Partizanit po ndeshet në “Air Albania” në një miqësore me ekipin italian të Romës. Në stadium është i pranishëm dhe...

“Akt terrorist”, Noizy pas sulmeve nga kushëriri i tij: U bë besimtar ekstremist

Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë një 26-vjeçar teksa po i vinte zjarrin për herë të dytë lokalit në pronësi...

EMRI| I vuri flakën për herë të dytë lokalit të Noizy-t, arrestohet kushëriri i tij

Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë një 26-vjeçar teksa po i vinte zjarrin për herë të dytë lokalit në pronësi...

VIDEO| Pamje kur lokali i babait të Noizy-t në Durrës u përfshi nga flakët

Ky është momenti, kur lokali në pronësi të babait të reperit Rigels Rajku është përfshirë nga flakët. Sikundër duket nga pamjet amatore...

Zjarr në lokalin e Noizy-t, ambienti në emër të të atit

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen nr. 1, në Durrës ka rënë zjarr në lokalin në pronësi...

Noizy tërheq denoncimin ndaj reperit Cllevio: E bëra jo nga frika, por…

Këngëtari Rigels Rajku, i njohur ndryshe me emrin e artit Noizy, ka reaguar në lidhje me denoncimin e bërë në polici...

E zbulon Gonxhja: Ja sa ka kushtuar targa që ka blerë Noizy

Drejtori i DPSHTRR, Blendi Gonxhja tregoi në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se sa ka kushtuar targa që...

“Zemra ke marr vesh gjë”- Përgjimet e bandës shqiptare: Jepi ‘Noizyt’ 600 mijë euro

Guardia di Finanza në bashkëpunim me SPAK, Europol dhe Eurojust finalizuan më datë 26 janar një megaoperacioni, që çoi goditjen e...

“Mushka” dhe “Noizy”, kodet e trafikantëve të drogës që zbuloi Guardia di Finanzia

Euronews Albania ka mundur të sigurojë dosjen e plotë të përgjimeve të megaoperacionit mes SPAK fhe Guardia di Finanza, ku u...

Noizy zbulon mesazhin e të ëmës pas koncertit

Noizy u përlot disa herë gjatë koncertit “Alpha Show” dhe ndër arsyet kryesore ishte nëna e tij. Mesazhet që ajo i dërgonte...

Sherri me Stresin, Noizy flet për personin e plagosur rëndë para disa vitesh

Noizy foli për herë të parë në Euronews Albania për një plagosje që ka ndodhur vite më parë. Sipas tij fansat e...

Paqe me Stresin, Noizy hap dyert për kolegët me të cilët s’flet në ‘Alpha Show 2023’

Vetëm se jemi artistë, nuk jemi perfekt. Kjo ishte deklarata e Noizyt për Euronews Albania. Në intervistën e tij të parë të...

Kushtoi mbi gjysmë milion euro, Noizy: Isha sponsori i vetëm i Alpha Show

Noizy e cilësoi një ëndërr të bërë realitet koncertin Alpha Show, ku u shitën mbi 18 mijë bileta duke tejkaluar çdo...

A do të vazhdojë të këndojë në klube nate pas koncertit? Përgjigjet Noizy

Në një intervistë për Euronews Albania pas koncertit të tij “Alpha Show” në 14 gusht në sheshin “Nënë Tereza”, Noizy u...

‘Nata më e bukur e karrierës’, Noizy flet në Euronews Albania për Alpha Show

Këngëtari i njohur i muzikës pop Noizy tregoi në Euronews Albania emocionet e koncertit të 14 gushtit Alpha Show, që siç...

Noizy tejkalon gjithë aktivitetet e tjera për pjesëmarrjen

Të dielën, më 14 gusht sheshi “Nënë Tereza” u mbush plot e përplot me njerëz. Bëhet fjalë për rreth 18 mijë...