noka

Kaos në Kuvend/ Balla kërkon ndërprerjen e seancës, Noka ia fryn bilbilin në vesh

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, kërkoi ndërprerjen e seancës plenare të kësaj të hëne. Shkak për këtë vendim...

Noka bllokon foltoren dhe kërcënon Nikollën: Do shkosh për ndjekje penale

Seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është shoqëruar me debate mes deputetëve të Partisë Demokratike. Grupi i deputetëve të Sali Berishës...

“Shitës picash dhe droge”, Flamur Noka: Identiteti i vërtetë i dhunuesit të Berishës

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka thotë se Gert Shehu është porositur për atentatin ndaj Sali Beirshës. Në emisionin Now në Euronews...

Prapaskenat e goditjes së Berishës, Noka: Skenar Rama-Çuçi, ja informacionet që kam

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka thotë se vërtetimi mjeko-ligjor për shëndetin mendor të 31-vjeçarit Gert Shehu është e falsifikuar dhe...

Sulmi ndaj Berishës, Noka akuzon Ramën, Çuçin dhe Veliun

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka akuzoi Edi Ramën, Bledi Çuçin dhe Ardi Veliun për sulmin e sotëm ndaj Sali Berishës. Sipas...

Tensione në Kuvend| Garda pas Berishës, Felaj ndërpret seancën

Seanca e kësaj të enjteje në Kuvend ka pasur tensione. Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka kërkoi vazhdimisht fjalën, ndërsa nënkryetarja Ermonela...

‘Veliajn s’e duan as socialistët’, Noka: Demokratët të shkojnë bashkë në zgjedhje

Deputeti Flamur Noka thotë se demokratët janë të hapur pa asnjë kusht për bisedime mes tyre në mënyrë që të shkojnë...

‘U vinin gjoba oligarkëve’, Bardhi i përgjigjet Nokës: Je porositur për të shpifur

Deputeti demokrat Gazment Bardhi ka reaguar ndaj deklaratave të deputetit Flamur Noka një ditë më parë në emisionin "Now" me Erla...

Noka dhe Ristani, kandidatët për Sekretar të Përgjithshëm të PD

Në selinë blu ka nisur mbledhja e Kryesisë së PD ku pritet të miratohen kandidaturat e kryetarit Sali Berisha për sekretar...

Legalizimi i kanabisit do sjellë lulëzimin e trafikut të drogës, thotë Noka

Deputeti i PD-së Flamur Noka ka reaguar për mundësinë e legalizimit të kanabisit për përdorim mjekësor në Shqipëri. Sipas Nokës, me legalizimin...

Noka: Të hënën ose të martën zbulojmë skemën për të zyrtarizuar kandidatët

Deputeti Flamur Noka u shpreh për Euronews Albania se Komisioni i Rithemelimit të hënën ose të martën do të zbulojë skemën...