oferta

Bileta avioni për vetëm 29.99 €| Ryanair publikon kalendarin e ofertave Dimër ‘23

"Ryanair", një nga kompanitë e fluturimit më të njohura për udhëtimet “low cost”, ka sjellë gamën e ofertave fentastike për të...

Oferta e “çmendur” për Messin nga Arabia Saudite, argjentinasi i jep duart PSG-së

Largimi i Lionel Messit nga PSG tashmë është i konfirmuar, ndërsa argjentinasi do të braktisë kryeqytetin francez në verë. Konfliktet e...

“Jap 1 mln euro, na lini të ikim”- Oferta Ramazan Rrajës për policët që e arrestuan

Euronews Albania zbardh detaje nga arrestimi i të shumëkërkuarit Ramazan Rraja. Ai i ofroi policëve ta linin të ikte në këmbim...

Franca në flakë, Macron ofertë për paqe. Mesazhi për sindikatat

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron bëri thirrje për pajtim kombëtar lidhur me reformën e pensioneve. Fjalimi i tij erdhi teksa në...

Zbulohet oferta e ‘çmendur’ për Messin nga Arabia, më e lartë se ajo e Ronaldos

Për të ardhmen e Lionel Messit është folur shumë ditët e fundit. Dhe pikërisht pas eliminimit të PSG-së në Champions League, gjithçka tregon se argjentinasi nuk...

Messi merr ‘ofertën e çmendur’ nga Arabia Saudite, mund të zbresë Ronaldon nga froni

Pas kalimit të Cristiano Ronaldos në Arabinë Saudite dhe nënshkrimit të tij me Al Nassr, objektivi i radhës i arabëve është Leo Messi. Synimi i shtetit...

Oferta për kampionin e boksit, Tyson Fury drejt kinematografisë me ftesë të Stalone

Pas suksesit të padiskutueshëm në boks, Tyson Fury mund të jetë aktori më i ri i Hollivudit. 34-vjeçari është në planet...